Audi Q4 e-tron S-line
| Farve | Sort |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.125 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 187 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 515 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 496 km
Batterikapacitet: 77,0 kWh
Energiforbrug: 182 (Wh/km)
🔧 Udstyrshighlights
• Adaptiv fartpilot
• Head-up-display
• Keyless go
• Vognbaneassistent
• Bakkamera
• Apple Carplay / Android Auto
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, læderrat, dellæderindtræk, sportssæder, højdejust. forsæder, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, alufælge, 20" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, fuld led forlygter, tagræling, fuldaut. klima, elektrisk kabinevarmer, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent, træthedsregistrering, automatisk nødbremsesystem
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
219.800 kr.
-
Kilometer135.000
-
1. reg11/2022
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

