BMW iX1 eDrive20 M-Sport
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.865 kg |
| Længde | 450 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 170 km/t |
| Max påhæng | 750 kg |
| Moment | 250 nm |
| Lasteevne | 570 kg |
| Batteristørrelse | 64,8 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 462 km
Batterikapacitet: 64,8 kWh
Energiforbrug: 158 (Wh/km)
🔧 Udstyrshighlights
• Bakkamera
• Fartpilot (Adaptiv fartpilot kan tilkøbes via BMW Store)
• Fjernlysassistent
• Apple Carplay / Android Auto
• El-betjent bagklap
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, alufælge, 19" alufælge, el-klapbare sidespejle, led kørelys, fuld led forlygter, automatgear, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, 4x el-ruder, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), træthedsregistrering, skiltegenkendelse, automatisk lys, fjernlysassistent, isofix, airbag, vognbaneassistent, antispin, esp, auto hold
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: mathias@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
287.700 kr.
-
Kilometer41.000
-
1. reg03/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

