BMW iX1 xDrive30 M-Sport
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 272 / 200 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | 4-hjuls træk |
| Vægt | 2.180 kg |
| Længde | 450 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 164 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Lasteevne | 400 kg |
| Batteristørrelse | 64,8 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 418 km
Batterikapacitet: 64,8 kWh
Energiforbrug: 177 (Wh/km)
UNDER KLARGØRING! RING I FORVEJEN!
🔧 Udstyrshighlights
• Fartpilot (Adaptiv fartpilot kan tilkøbes)
• Automatisk nødbremsesystem
• El betjent bagklap,
• Vognbaneassistent
• Bakkamera
• Apple Carplay / Android Auto
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, dellæderindtræk, delalcantaraindtræk, sportssæder, højdejust. forsæder, justerbar lændestøtte, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, 18" alufælge, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle, led kørelys, fuld led forlygter, automatgear, fuldaut. klima, el betjent bagklap, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, træthedsregistrering, isofix, automatisk lys, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent, auto hold, automatisk nødbremsesystem, stemmebetjening
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
299.800 kr.
-
Kilometer55.000
-
1. reg12/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

