Chevrolet Spark LS
Chevrolet Spark LS egenskaber
| Farve | Blå |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 68 / 50 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 832 kg |
| Længde | 364 cm |
| Bredde | 160 cm |
| Højde | 152 cm |
| Tophastighed | 154 km/t |
| Sidst synet | 1 apr 2026 |
| Moment | 93 nm |
| Lasteevne | 535 kg |
Beskrivelse
LEVERES NYSYNET!
kørecomputer, højdejust. førersæde, splitbagsæde, tagræling, 14" alufælge, centrallås, sædevarme, 4x el-ruder, cd/radio, usb-a tilslutning, aux tilslutning, airbag, antispin
Kontakt os
Ring: 22 10 29 26
Mail: mathias@bilgaardenhostrup.dk
Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
Kilometer165.000
-
Benzin20 km/l
-
1. reg03/2012
-
Modelår2012
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Bilgården Hostrup A/S
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk
Del på Facebook

