Ford Ka Titanium
Ford Ka Titanium egenskaber
| Farve | Hvid |
| Døre | 3 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 69 / 51 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 840 kg |
| Længde | 362 cm |
| Bredde | 166 cm |
| Højde | 150 cm |
| Tophastighed | 159 km/t |
| Sidst synet | 2 jan 2025 |
| Moment | 102 nm |
| Lasteevne | 480 kg |
Beskrivelse
Kørecomputer, stofindtræk, splitbagsæde, el-sidespejle, aircondition, fjernb. centrallås, el-ruder, integreret ladekabel, cd/radio, aux tilslutning, isofix, airbag, antispin, esp
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
39.900 kr.
-
Kilometer142.000
-
Benzin20,4 km/l
-
1. reg05/2013
-
Modelår2013
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Bilgården Hostrup A/S
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk
Del på Facebook

