Mazda MX-30 e-SkyActiv Prime-Line
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 145 / 107 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.620 kg |
| Længde | 440 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Højde | 157 cm |
| Tophastighed | 140 km/t |
| Moment | 271 nm |
| Lasteevne | 488 kg |
| Batteristørrelse | 30,0 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 200 km
Batterikapacitet: 30,0 kWh
Energiforbrug: 179 (Wh/km)
UNDER KLARGØRING! RING I FORVEJEN!
Utroligt meget udstyr for pengene!
🔧 Udstyrshighlights
• Adaptiv fartpilot
• Blindvinkelsassistent
• Vognbaneassistent
• Android auto / Apple carplay
• Fjernlysassistent
• Bakkamera
• Navigation
• Automatisk nødbremseystem
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, justerbar lændestøtte, 18" alufælge, el-sidespejle, led kørelys, fuld led forlygter, automatgear, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, udv. temp. måler, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, headup display, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), skiltegenkendelse, dæktryksmåler, træthedsregistrering, trafikkamera, isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, automatisk nødbremsesystem, auto hold, apple carplay, android auto
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
114.900 kr.
-
Kilometer34.500
-
1. reg09/2023
-
Modelår2022
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

