MG Marvel R Luxury
| Farve | Sort |
| Døre | 5 |
| Gear | 2 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 180 / 132 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.810 kg |
| Længde | 467 cm |
| Bredde | 192 cm |
| Højde | 161 cm |
| Tophastighed | 200 km/t |
| Max påhæng | 750 kg |
| Moment | 410 nm |
| Lasteevne | 478 kg |
| Batteristørrelse | 65,0 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 402 km
Batterikapacitet: 65,0 kWh
Energiforbrug: 194 (Wh/km)
Highlights
• Adaptiv fartpilot
• 360° kamera
• Sædevarme
• Skiltegenkendelse
• El bagklap
• Blindvinkelassistent
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, kunstlæderindtræk, højdejust. førersæde, el indst. forsæder, el indst. førersæde m. memory, splitbagsæde, ambiente belysning, alufælge, el-soltag, glastag, soltag, el-klapbare sidespejle, led kørelys, fuld led forlygter, tagræling, mørktonede ruder i bag, automatgear, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, fartpilot, adaptiv fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, navigation, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, regnsensor, 360° kamera, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), træthedsregistrering, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, antispin, vognbaneassistent, esp, blindvinkelsassistent.
Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
Kontakt os
Ring: 22 10 29 26
Mail: simon@bilgaardenhostrup.dk
Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
Kilometer57.000
-
1. reg05/2022
-
Modelår2022
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

