Nissan Townstar N-Connecta L1H1
| Farve | Hvid |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 122 / 90 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.640 kg |
| Længde | 449 cm |
| Bredde | 186 cm |
| Højde | 186 cm |
| Tophastighed | 135 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Moment | 245 nm |
| Lasteevne | 580 kg |
| Batteristørrelse | 45,0 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 291 km
Batterikapacitet: 45,0 kWh
Energiforbrug: 203 (Wh/km)
Varebil + moms (egnet til erhvervskørsel)
Highlights
• Stor skærm
• Fartpilot
• Bakkamera
• Apple Carplay / Android Auto
• Bluetooth
kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, læderindtræk, højdejust. forsæder, el-klapbare sidespejle, led kørelys, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, udv. temp. måler, el-ruder, dab radio, navigation via Apple CarPlay, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), træthedsregistrering, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, airbag, antispin, esp, blindvinkelsassistent, automatisk nødbremsesystem
Finansiering og Leasing tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
Kontakt os
Ring: 22 10 29 26
Mail: simon@bilgaardenhostrup.dk
Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
Kilometer2.000
-
1. reg04/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

