Opel Astra T 105 Excite Sports Tourer
| Farve | Sølv |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 105 / 77 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.308 kg |
| Længde | 470 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 151 cm |
| Tophastighed | 195 km/t |
| Max påhæng | 1.150 kg |
| Sidst synet | 8 aug 2025 |
| Moment | 170 nm |
| Lasteevne | 542 kg |
🔧 Udstyrshighlights
• Aftageligt træk (Tilladt påhæng m/bremser 1.150 kg)
• Apple Carplay & Android Auto
• Fartpilot
• Parkeringssensor for & bag
• Vognbaneassistent
• Fjernlysassistent
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, el-sidespejle, led kørelys, tågelygter, tagræling, mørktonede ruder i bag, aftageligt træk, fuldaut. klima, 2 zone klima, varme i rat, fjernb. centrallås, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent, 16" alufælge
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: mathias@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
99.800 kr.
-
Kilometer119.000
-
Benzin23,4 km/l
-
1. reg08/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift760 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

