Opel Corsa 16V Enjoy
| Farve | Blå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 90 / 66 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.400 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.063 kg |
| Længde | 402 cm |
| Bredde | 174 cm |
| Højde | 148 cm |
| Tophastighed | 175 km/t |
| Max påhæng | 800 kg |
| Sidst synet | 30 okt 2024 |
| Moment | 130 nm |
| Lasteevne | 602 kg |
🔧 Udstyrshighlights
• Fartpilot
• Multifunktionsrat i læder
• Automatisk lys
• Sædevarme og Varme i rat
• Aircondition
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, 15" alufælge, el-sidespejle, varme i rat, fjernb. centrallås, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, cd/radio, håndfrit til mobil, usb-a tilslutning, regnsensor, parkeringssensor (bag), isofix, automatisk lys, airbag, antispin, esp, aircondition.
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: theis@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk.
-
84.900 kr.
-
Kilometer62.000
-
Benzin19,2 km/l
-
1. reg05/2017
-
Modelår2017
-
Grøn afgift880 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

