Opel Meriva Enjoy
| Farve | Grå |
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 100 / 74 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.400 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.285 kg |
| Længde | 429 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 177 km/t |
| Max påhæng | 1.050 kg |
| Sidst synet | 26 jun 2024 |
| Moment | 130 nm |
| Lasteevne | 620 kg |
Under klargøring, ring i forvejen.
Leveres ny synet!!!
🔧 Udstyrshighlights
• Aftageligt træk Med bremser: 1050 kg
• Fartpilot
• Multifunktionsrat
• Aircondition
Kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, el-sidespejle, aftageligt træk, varme i rat, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, cd/radio, aux tilslutning, isofix, airbag, antispin, esp.
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: theis@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
29.900 kr.
-
Kilometer212.000
-
Benzin16,4 km/l
-
1. reg08/2010
-
Modelår2010
-
Grøn afgift1.740 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

