Opel Mokka-e GS Line
| Farve | Grå |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 136 / 100 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.498 kg |
| Længde | 415 cm |
| Bredde | 179 cm |
| Højde | 152 cm |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Moment | 260 nm |
| Lasteevne | 517 kg |
| Batteristørrelse | 45,0 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 335 km
Batterikapacitet: 45,0 kWh
Energiforbrug: 159 (Wh/km)
Udstyrshighlights
• Adaptiv fartpilot
• Fjernlysassistent
• Blindvinkelsassistent
• Vognbaneassistent
• Bakkamera
• Apple Carplay / Android Auto
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, dellæderindtræk, højdejust. forsæder, justerbar lændestøtte, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, el-klapbare sidespejle, alufælge, 17" alufælge, led kørelys, fuld led forlygter, mørktonede ruder i bag, automatgear, varme i rat, fuldaut. klima, centrallås, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, app integration, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, træthedsregistrering, isofix, fjernlysassistent, airbag, antispin, esp, blindvinkelsassistent, vognbaneassistent, automatisk nødassistent, automatisk lys
Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
Kontakt os
Ring: 22 10 29 26
Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
Kilometer100
-
1. reg08/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

