Peugeot 2008 PureTech 110 Allure EAT6
| Farve | Rød |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 110 / 81 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.305 kg |
| Længde | 416 cm |
| Bredde | 174 cm |
| Højde | 156 cm |
| Tophastighed | 188 km/t |
| Max påhæng | 1.250 kg |
| Sidst synet | 6 jan 2025 |
| Moment | 205 nm |
| Lasteevne | 385 kg |
🔧 Highlights
• Træk 1.250kg m. bremser
• Fartpilot
• Sædevarme
• 2 zonet klima
• Glastag
• Bakkamera
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, dellæderindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, alufælge, glastag, el-klapbare sidespejle, led kørelys, tagræling, mørktonede ruder i bag, træk, automatgear, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, apple carplay, usb-a tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (for), isofix, automatisk lys, airbag, antispin, esp
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: simon@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
114.900 kr.
-
Kilometer108.000
-
Benzin19,6 km/l
-
1. reg02/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift1.220 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

