Peugeot e-Boxer 435 L3H2 Premium
| Farve | Hvid |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 270 / 199 |
| Airbags | 2 |
| Drivmiddel | El |
| Længde | 600 cm |
| Bredde | 205 cm |
| Højde | 252 cm |
| Tophastighed | 130 km/t |
| Max påhæng | 2.400 kg |
| Moment | 410 nm |
Rækkevidde: (WLTP) 378 km
Batterikapacitet: 110,0 kWh
Energiforbrug: 294 (Wh/km)
LEASINGFORSLAG:
Førstegangsydelse - kr. 45.000,- +moms
Månedlig ydelse - kr. 3.298,- +moms
Restværdi - kr. 45.000,- +moms
Løbetid - 60 måneder
Udstyrshighlights
• Multifunktionsrat
• Fuldaut. klima
• Fartpilot
• Android auto/Apple carplay
• Skiltegenkendelse
Kørecomputer, digitalt cockpit, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, el-sidespejle, automatgear, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, parkeringssensor (bag), skiltegenkendelse, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent.
Attraktiv leasing tilbydes
Bilen kan også leveres på 100% hvideplader.
Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
Kontakt os
Ring: 22 10 29 26
Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
Kilometer3.000
-
1. reg11/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

