Peugeot e-Boxer 435 L4H2 Premium
| Farve | Sølv |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 270 / 199 |
| Airbags | 2 |
| Drivmiddel | El |
| Længde | 636 cm |
| Bredde | 205 cm |
| Højde | 252 cm |
| Tophastighed | 130 km/t |
| Max påhæng | 2.400 kg |
| Batteristørrelse | 110,0 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 424 km
Batterikapacitet: 110,0 kWh
Energiforbrug: 295 (Wh/km)
🔧 Udstyrshighlights - på denne Topudstyret Ë-Boxer L4
• Adaptiv fartpilot med kø-assistent
• Keyless
• Bakkamera
• Apple Carplay / Android Auto
• Sølvmetallak med indfarvet kofanger
Mulighed for eftermontering af træk, 2400 kg !! - Ring for nærmere info.
kørecomputer, digitalt cockpit, multifunktionsrat, læderrat, alufælge, el-sidespejle m/varme, tågelygter, automatgear, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, varme i forrude, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, trådløs mobilopladning, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, aux tilslutning, alarm, regnsensor, automatisk parkeringssystem, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), automatisk lys, airbag, fjernlysassistent, antispin, esp, vognbaneassistent
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
264.900 kr.
-
Kilometer2.500
-
1. reg02/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

