Porsche Macan S PDK
| Farve | Sølv |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 340 / 250 |
| Cylindre | 6 |
| Ccm | 3.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | 4-hjuls træk |
| Vægt | 1.865 kg |
| Længde | 468 cm |
| Bredde | 192 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 254 km/t |
| Max påhæng | 2.400 kg |
| Sidst synet | 17 sep 2024 |
| Moment | 460 nm |
| Lasteevne | 1.195 kg |
Ring for bestigelse
Står på fuld dansk registreringsafgift
🔧 Highlights
• Svingbart træk 2.400kg m. bremser
• Porsche sportsudstødning med spjæld
• Panorama soltag
• 3-zonet klimaanlæg
• Sædevarme
• Bluetooth
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, dellæderindtræk, delalcantaraindtræk, højdejust. forsæder, el indst. førersæde, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, 21" alufælge, el-soltag, glastag, el-klapbare sidespejle, bi-xenon, led kørelys, tagræling, mørktonede ruder i bag, svingbart træk (elektrisk), automatgear, ratgearskifte, 3 zone klima, fjernb. centrallås, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, automatisk start/stop, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, regnsensor, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: simon@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
539.900 kr.
-
Kilometer123.000
-
Benzin11,2 km/l
-
1. reg08/2016
-
Modelår2017
-
Grøn afgift3.830 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

