Renault Clio IV TCe 90 Expression Sport Tourer
| Farve | Grå |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 90 / 66 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 900 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.020 kg |
| Længde | 427 cm |
| Bredde | 173 cm |
| Højde | 145 cm |
| Tophastighed | 185 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Moment | 135 nm |
| Lasteevne | 620 kg |
🔧 Udstyrshighlights
• Aircondition
• Sædevarme
• Fartpilot
• Kørecomputer
kørecomputer, multifunktionsrat, højdejust. førersæde, splitbagsæde, alufælge, el-sidespejle, led kørelys, tagræling, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, sædevarme, el-ruder, aux tilslutning, isofix, airbag, antispin, esp
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: mads@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
49.700 kr.
-
Kilometer206.000
-
Benzin22,2 km/l
-
1. reg10/2014
-
Modelår2014
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

