Skoda Enyaq iV ecoSuite
| Farve | Grå-Koks |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.042 kg |
| Længde | 465 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 570 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 533 km
Batterikapacitet: 77,0 kWh
Energiforbrug: 168 (Wh/km)
UNDER KLARGØRING! RING I FORVEJEN!
Udstyrshighlights
• TRÆK! (Maks trækvægt med bremse 1000kg)
• Adaptiv fartpilot
• Blindvinkelsassistent
• Varmepumpe
• Fuld læderkabine
• Bakkamera
• Apple Carplay / Android Auto
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, læderindtræk, højdejust. forsæder, justerbar lændestøtte, splitbagsæde, ambiente belysning, 21" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, fuld led forlygter, tagræling, træk, svingbart træk (manuel), automatgear, varme i rat, fuldaut. klima, 3 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, app integration, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, træthedsregistrering, skiltegenkendelse, automatisk lys, airbag, isofix, antispin, esp, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, automatisk nødbremsesystem, varmepumpe
Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
Kontakt os
Ring: 22 10 29 26
Mail: mads@bilgaardenhostrup.dk
Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
Kilometer105.500
-
1. reg12/2021
-
Modelår2022
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

