Skoda Kodiaq TDi 150 Style DSG
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.686 kg |
| Længde | 470 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Højde | 166 cm |
| Tophastighed | 198 km/t |
| Max påhæng | 2.000 kg |
| Sidst synet | 19 mar 2025 |
| Moment | 340 nm |
| Lasteevne | 561 kg |
🔧 Udstyrshighlights
• Svingbart træk (manuel) Trækvægt 2000 kg
• Bakkamera
• Adaptiv Fartpilot
• Soltag og glastag
• Automatgear
• Apple Carplay / Android Auto
• Automatisk nødbremsesystem
kørecomputer, bagagerumsdækken, læderrat, læderindtræk, højdejust. forsæder, justerbar lændestøtte, splitbagsæde, ambiente belysning, 19" alufælge, soltag, glastag, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, fuld led forlygter, tagræling, mørktonede ruder i bag, træk, svingbart træk (manuel), automatgear, ratgearskifte, fuldaut. klima, 2 zone klima, køl i handskerum, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, automatisk start/stop, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, app integration, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, sd kortlæser, usb-c tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, træthedsregistrering, isofix, automatisk lys, airbag, esp, antispin, automatisk nødbremsesystem
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: mads@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
248.900 kr.
-
Kilometer162.000
-
Diesel22 km/l
-
1. reg03/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift2.320 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

