Skoda Octavia TDi 150 Business Line Combi DSG
| Farve | Grå-Koks |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 9 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.408 kg |
| Længde | 467 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 146 cm |
| Tophastighed | 221 km/t |
| Max påhæng | 1.600 kg |
| Sidst synet | 17 mar 2025 |
| Moment | 340 nm |
| Lasteevne | 494 kg |
🔧 Udstyrshighlights
• Bakkamera
• Adaptiv fartpilot
• Fjernlysassistent
• Vognbaneassistent
• Sædevarme
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. forsæder, splitbagsæde, ambiente belysning, led kørelys, fuld led forlygter, tagræling, mørktonede ruder i bag, aftageligt træk, automatgear, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, bakkamera, regnsensor, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent, træthedsregistrering, 16" alufælge
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: mathias@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
134.900 kr.
-
Kilometer205.000
-
Diesel25 km/l
-
1. reg04/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift1.690 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

