Suzuki S-Cross Boosterjet Active
| Farve | Sort |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 140 / 103 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.400 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.225 kg |
| Længde | 430 cm |
| Bredde | 179 cm |
| Højde | 159 cm |
| Tophastighed | 200 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Sidst synet | 30 okt 2025 |
| Moment | 220 nm |
| Lasteevne | 505 kg |
🔧 Udstyrshighlights
• Fartpilot
• Aftageligt Træk - 1.200 kg på krogen
• Keyless go
• Apple Carplay / Android Auto
• Bakkamera
kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, alufælge, 17" alufælge, el-klapbare sidespejle, led kørelys, tagræling, mørktonede ruder i bag, aftageligt træk, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, automatisk start/stop, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, regnsensor, bakkamera, dæktryksmåler, isofix, automatisk lys, airbag, esp, antispin
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
89.700 kr.
-
Kilometer244.000
-
Benzin18,5 km/l
-
1. reg05/2018
-
Modelår2016
-
Grøn afgift1.220 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

