Toyota Avensis VVT-i T1 Touring Sports
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 147 / 108 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.800 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.533 kg |
| Længde | 482 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 148 cm |
| Tophastighed | 200 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 12 jun 2024 |
| Moment | 180 nm |
| Lasteevne | 467 kg |
🔧 Highlights
• Træk (Maks trækvægt med bremse 1500 kg.)
• Fartpilot
• Navigation
• Bakkamera
• Sædevarme
Kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, dellæderindtræk, højdejust. forsæder, justerbar lændestøtte, splitbagsæde, 18" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, fuld led forlygter, mørktonede ruder i bag, træk, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, isofix, automatisk lys, airbag, antispin, esp
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: mathias@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
129.900 kr.
-
Kilometer148.000
-
Benzin15,4 km/l
-
1. reg05/2016
-
Modelår2016
-
Grøn afgift1.740 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

