Toyota Aygo VVT-i x-sky
| Farve | Rød |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 69 / 51 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 880 kg |
| Længde | 343 cm |
| Bredde | 162 cm |
| Højde | 147 cm |
| Tophastighed | 157 km/t |
| Sidst synet | 26 maj 2025 |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 360 kg |
🔧 Udstyrshighlights
• el-soltag
• Navigation
• musikstreaming via bluetooth
• bakkamera
• multifunktionsrat i læder
• aircondition
• 15" alufælge
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, 15" alufælge, el-soltag, el-sidespejle, led kørelys, aircondition, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, el-ruder, cd/radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, bakkamera, isofix, airbag, antispin, esp, navigation.
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: theis@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
69.800 kr.
-
Kilometer121.000
-
Benzin26,3 km/l
-
1. reg05/2017
-
Modelår2015
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

