Toyota Verso VVT-i T2 Touch 7prs
| Farve | Sølv |
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 147 / 108 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.800 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.530 kg |
| Længde | 446 cm |
| Bredde | 179 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 190 km/t |
| Max påhæng | 1.300 kg |
| Sidst synet | 25 jul 2025 |
| Moment | 180 nm |
| Lasteevne | 595 kg |
🔧 Udstyrshighlights
• TRÆK! (Maks trækvægt med bremse 1300 kg.)
• Fartpilot
• Bakkamera
• Musikstreaming via bluetooth
• Sædevarme
• 3 individuelle sæder i bag
• 7 personers
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. førersæde, splitbagsæde, 3 individuelle sæder i bag, 7 personers, 16" alufælge, el-klapbare sidespejle, tagræling, træk, 2 zone klima, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, cd/radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, bakkamera, isofix, airbag, antispin, esp
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
109.900 kr.
-
Kilometer162.000
-
Benzin14,7 km/l
-
1. reg07/2014
-
Modelår2014
-
Grøn afgift2.160 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

