Toyota Yaris VVT-i T1
Toyota Yaris VVT-i T1 egenskaber
| Farve | Blå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 99 / 73 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.300 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.000 kg |
| Længde | 389 cm |
| Bredde | 170 cm |
| Højde | 151 cm |
| Tophastighed | 175 km/t |
| Max påhæng | 900 kg |
| Sidst synet | 23 maj 2024 |
| Moment | 125 nm |
| Lasteevne | 470 kg |
Beskrivelse
🔧 Udstyrshighlights
• Træk (Tilladt påhæng m/bremser 900 kg)
• Læderrat
• Multifunktionsrat
kørecomputer, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, el-sidespejle, træk, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, cd/radio, isofix, airbag, antispin, esp
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
64.800 kr.
-
Kilometer95.000
-
Benzin18,5 km/l
-
1. reg04/2012
-
Modelår2012
-
Grøn afgift880 kr. pr. 6 måneder
Bilgården Hostrup A/S
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk
Del på Facebook

