VW Caddy TDi 75 Van
| Farve | Hvid |
| Døre | 4 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 75 / 55 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.390 kg |
| Længde | 451 cm |
| Bredde | 179 cm |
| Højde | 182 cm |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Max påhæng | 1.400 kg |
| Sidst synet | 7 apr 2026 |
| Moment | 225 nm |
| Lasteevne | 685 kg |
🔧 Udstyrshighlights
• Træk (Tilladt påhæng m/bremser 1.400 kg)
• fartpilot
• el-sidespejle m/varme
• håndfrit til mobil
• aircondition
kørecomputer, stofindtræk, 16" alufælge, el-sidespejle m/varme, træk, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, el-ruder, cd/radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, dæktryksmåler, airbag, antispin, esp.
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: theis@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
69.700 kr.
-
Kilometer101.000
-
Diesel19,2 km/l
-
1. reg07/2016
-
Modelår2016
-
Grøn afgift2.480 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

