VW e-Up! Move Up!
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 83 / 61 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.135 kg |
| Længde | 360 cm |
| Bredde | 165 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 130 km/t |
| Moment | 210 nm |
| Lasteevne | 395 kg |
| Batteristørrelse | 32,3 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 258 km
Batterikapacitet: 32,3 kWh
Energiforbrug: 145 (Wh/km)
🔧 Udstyrshighlights
• Bakkamera
• Parkeringssensor bag
• Musikstreaming via bluetooth
• Fartpilot
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. forsæder, splitbagsæde, automatgear, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, parkeringssensor (bag), bakkamera, automatisk lys, airbag, antispin, esp
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: mathias@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
127.900 kr.
-
Kilometer8.000
-
1. reg07/2022
-
Modelår2022
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

