VW e-Up!
| Farve | Hvid |
| Type | Sedan |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 83 / 61 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.135 kg |
| Længde | 360 cm |
| Bredde | 165 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 130 km/t |
| Moment | 210 nm |
| Lasteevne | 395 kg |
| Batteristørrelse | 32,3 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 260 km
Batterikapacitet: 32,3 kWh
Energiforbrug: 144 (Wh/km)
🔧 Highlights
• Bluetooth
• Fuldautomatisk Klima
kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. førersæde, splitbagsæde, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, el-ruder, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, aux tilslutning, isofix, airbag, antispin, esp
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: simon@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
99.900 kr.
-
Kilometer59.000
-
1. reg12/2022
-
Modelår2022
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

