VW ID. Buzz Pro SWB
| Farve | Grå |
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.474 kg |
| Længde | 471 cm |
| Bredde | 199 cm |
| Højde | 193 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 526 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 417 km
Batterikapacitet: 77,0 kWh
Energiforbrug: 209 (Wh/km)
🔧 Highlights
• Svingbart træk 1.000kg m. bremser
• 360° kamera
• Matrix-Beam
• Elektriske skydedøre
• Adaptiv fartpilot
• Varme i forrude
• El-bagklap
• Apple Carplay / Android Auto
kørecomputer, digitalt cockpit, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. forsæder, splitbagsæde, ambiente belysning, el-klapbare sidespejle m/varme, fuld led forlygter, 19" alufælge, mørktonede ruder i bag, svingbart træk (manuel), automatgear, varme i rat, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, varme i forrude, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, regnsensor, 360° kamera, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), træthedsregistrering, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, automatisk nødbremsesystem, el betjente døre
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: simon@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
359.900 kr.
-
Kilometer42.000
-
1. reg04/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

