VW ID.4 1ST Pro Performance Max
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.085 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 490 km
Batterikapacitet: 77,0 kWh
Energiforbrug: 184 (Wh/km)
Udstyrshighlights
• Svingbart træk (1.000 kg)
• Adaptiv fartpilot
• 360° Kamera
• Matrix Beam / Fjernlysassistent
• Apple Carplay / Android Auto
• El indst. førersæde m. memory
• Massage i forsæder
• Blindvinkelsassistent
• 3 zone klima
• Headup Display
• Glastag
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. forsæder, el indst. forsæder, el indst. førersæde m. memory, massage i førersæde, massage i forsæder, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, alufælge, 21" alufælge, glastag, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, fuld led forlygter, tagræling, automatgear, varme i rat, fuldaut. klima, 3 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, headup display, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, 360° kamera, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), regnsensor, træthedsregistrering, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, esp, antispin, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, automatisk nødbremsesystem, auto hold, svingbart træk (manuel)
Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
Kontakt os
Ring: 22 10 29 26
Mail: mathias@bilgaardenhostrup.dk
Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
Kilometer124.500
-
El60 km/l
-
1. reg10/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

