VW ID.4 GTX 4Motion
| Farve | Grå-Koks |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 299 / 220 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | 4-hjuls træk |
| Vægt | 2.224 kg |
| Længde | 458 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 164 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Moment | 460 nm |
| Lasteevne | 526 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 479 km
Batterikapacitet: 77,0 kWh
Energiforbrug: 183 (Wh/km)
Under klargøring! Ring i forvejen-midlertidige billeder
Udstyrshighlights
• El komfortsæder med massage
• Adaptiv Fartpilot
• Glastag
• Matrix-Beam
• Apple Carplay / Android Auto
• Headup display
• Varmepumpe
• 360° kamera,
varmepumpe, kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, dellæderindtræk, delalcantaraindtræk, højdejust. forsæder, el indst. forsæder, el indst. førersæde m. memory, massage i forsæder, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, alufælge, glastag, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, fuld led forlygter, matrix led forlygter, dynamisk blinklys i bag, 20" alufælge, tagræling, mørktonede ruder i bag, automatgear, fuldaut. klima, 3 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, trådløs mobilopladning, headup display, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, regnsensor, 360° kamera, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, træthedsregistrering, skiltegenkendelse, automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, isofix, antispin, esp, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, automatisk nødbremsesystem, stemmebetjening, sportssæder
Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
Kontakt os
Ring: 22 10 29 26
Mail: mads@bilgaardenhostrup.dk
Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
Kilometer52.500
-
El60,3 km/l
-
1. reg06/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

