VW ID.4 Pure Performance
| Farve | Grå |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 170 / 125 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.920 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 560 kg |
| Batteristørrelse | 52,0 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 343 km
Batterikapacitet: 52,0 kWh
Energiforbrug: 169 (Wh/km)
🔧 Udstyrshighlights
• Adaptiv fartpilot
• Parkeringssensor for & bag
• Sædevarme
• Varme i rat
• Apple Carplay & Android Auto
• Vognbaneassistent
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, led kørelys, fuld led forlygter, tagræling, automatgear, varme i rat, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, aut. nedbl. bakspejl, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), regnsensor, træthedsregistrering, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, airbag, vognbaneassistent, antispin, esp, automatisk nødbremsesystem, auto hold, 19" alufælge
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: mathias@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
164.900 kr.
-
Kilometer57.000
-
El65,3 km/l
-
1. reg06/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

