VW ID.Buzz Pro SWB
| Farve | Gul |
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.474 kg |
| Længde | 471 cm |
| Bredde | 199 cm |
| Højde | 193 cm |
| Tophastighed | 145 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 526 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 418 km
Batterikapacitet: 77,0 kWh
Energiforbrug: 208 (Wh/km)
Udstyrshighlights
• Svingbart træk (1.000 kg)
• Adaptiv fartpilot
• Bakkamera
• Apple Carplay / Android Auto
• Sædevarme + Varme i rat
svingbart træk (manuel), kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, ambiente belysning, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, fuld led forlygter, automatgear, varme i rat, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, adaptiv fartpilot, udv. temp. måler, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent, automatisk nødbremsesystem, auto hold
Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
Kontakt os
Ring: 22 10 29 26
Mail: mathias@bilgaardenhostrup.dk
Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
Kilometer35.000
-
1. reg12/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

