VW Polo TSi 95 Comfortline Connect DSG
| Farve | Hvid |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 95 / 70 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.180 kg |
| Længde | 406 cm |
| Bredde | 175 cm |
| Højde | 146 cm |
| Tophastighed | 187 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Sidst synet | 21 maj 2025 |
| Moment | 175 nm |
| Lasteevne | 470 kg |
🔧 Udstyrshighlights
• Adaptiv fartpilot
• Automatgear
• Fuldaut. klima med 2 zoner
• Sædevarme
• Apple carplay
• Træk(1000 kg)
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. forsæder, splitbagsæde, el-sidespejle m/varme, led kørelys, mørktonede ruder i bag, træk, automatgear, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, fartpilot, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, regnsensor, dæktryksmåler, automatisk lys, airbag, antispin, esp, automatisk nødbremsesystem, træthedsregistrering
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: mads@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
109.600 kr.
-
Kilometer185.000
-
Benzin23,4 km/l
-
1. reg05/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift760 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

