VW UP! MPi 60
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 60 / 44 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 880 kg |
| Længde | 360 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Højde | 150 cm |
| Tophastighed | 162 km/t |
| Sidst synet | 24 nov 2025 |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 440 kg |
🔧 Udstyrshighlights
• El-sidespejle m/varme
• Sædevarme
• Fuldaut. klima
• Led kørelys
• Musikstreaming via bluetooth
• Automatisk lys
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, justerbar lændestøtte, splitbagsæde, el-sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, automatisk start/stop, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, regnsensor, dæktryksmåler, antispin, esp, airbag, automatisk lys, isofix
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
84.700 kr.
-
Kilometer115.000
-
Benzin25 km/l
-
1. reg12/2019
-
Modelår2020
-
Grøn afgift700 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk

